Bydgoszcz
7C
Opady
97% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 7 • L 7
9C
Sob
9C
Nd
9C
Pon
8C
Wt
8C
Sr
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaGotowi na Ugotowanych?
Ugotowani_1200x800

Gotowi na Ugotowanych? ()

TVN poszukuje uczestników do popularnego programu.

Na zdjęciu: Redakcja Ugotowanych czeka na zgłoszenia

Fot. materiały prasowe

TVN poszukuje uczestników z Bydgoszczy do udziału w programie rozrywkowo- kulinarnym. Chodzi o osoby o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. W programie powinny spotkać się osoby z przeróżnych środowisk, które nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie.

Mimo że jest to program kulinarno-rozrywkowy, ważna jest w nim  sytuacja spotkania pomiędzy osobami, które prawdopodobnie nie usiadłyby przy jednym stole, gdyby nie udział w programie. Uczestnicy wymieniają kulinarne doświadczenia, ale także dzielą się swoimi pasjami i poglądami, poznają się, dyskutują, biesiadują.

Program ten polega między innymi na konkurencji kulinarnej, a także na pomysłowości i spotykaniu nowych osób. Nagroda dla zwycięzcy, który otrzyma największą liczbę punktów za swoje kolację to 5000 zł.

Paweł Kalisz z redakcji Ugotowanych czeka na kontakt z chętnymi do udziału w programie pod numerami telefonów: kom. (48) 519 520 270, tel. (22) 453 60 79 oraz adresem mailowym: [email protected] Chciałbym z Państwem porozmawiać telefonicznie, następnie spotykamy się z wybranymi osobami na krótkim spotkaniu w domu kandydatów (16-19/11/2015), z wybraną 4 uczestników nagrywamy program pomiędzy 15-19/12/2015.

Powiązane treści