Bydgoszcz
-7C
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -7 • L -7
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaGotowi na Ugotowanych?
Ugotowani_1200x800

Gotowi na Ugotowanych? ()

TVN poszukuje uczestników do popularnego programu.

Na zdjęciu: Redakcja Ugotowanych czeka na zgłoszenia

Fot. materiały prasowe

TVN poszukuje uczestników z Bydgoszczy do udziału w programie rozrywkowo- kulinarnym. Chodzi o osoby o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. W programie powinny spotkać się osoby z przeróżnych środowisk, które nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie.

Mimo że jest to program kulinarno-rozrywkowy, ważna jest w nim  sytuacja spotkania pomiędzy osobami, które prawdopodobnie nie usiadłyby przy jednym stole, gdyby nie udział w programie. Uczestnicy wymieniają kulinarne doświadczenia, ale także dzielą się swoimi pasjami i poglądami, poznają się, dyskutują, biesiadują.

Program ten polega między innymi na konkurencji kulinarnej, a także na pomysłowości i spotykaniu nowych osób. Nagroda dla zwycięzcy, który otrzyma największą liczbę punktów za swoje kolację to 5000 zł.

Paweł Kalisz z redakcji Ugotowanych czeka na kontakt z chętnymi do udziału w programie pod numerami telefonów: kom. (48) 519 520 270, tel. (22) 453 60 79 oraz adresem mailowym: p.kalisz@tvn.pl – Chciałbym z Państwem porozmawiać telefonicznie, następnie spotykamy się z wybranymi osobami na krótkim spotkaniu w domu kandydatów (16-19/11/2015), z wybraną 4 uczestników nagrywamy program pomiędzy 15-19/12/2015.

Powiązane treści