Bydgoszcz
-10C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -10 • L -10
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleGroźny wypadek na trasie Bydgoszcz – Inowrocław. Pięć osób trafiło do szpitala
wypadek_straz_pozarna
06.07.2016 | 13:20

Groźny wypadek na trasie Bydgoszcz – Inowrocław. Pięć osób trafiło do szpitala

Do wypadku doszło krótko po godzinie dwunastej w miejscowości Tarkowo Górne.

Na zdjęciu: Na miejscu wypadku pracują już strażacy oraz policjanci.

Fot. OSP Brzoza / zdjęcie ilustracyjne

Pięć osób zostało poszkodowanych w wyniku wypadku, do którego doszło we wczesne środowe popołudnie w miejscowości Tarkowo Górne w powiecie inowrocławskim.

Jak poinformowali przed godziną trzynastą strażacy, w zdarzeniu wzięły udział dwa auta osobowe oraz samochód ciężarowy. Informacje te potwierdza inowrocławska policja. – W wyniku zderzenia trzech pojazdów do szpitali na obserwację i badania trafiło łącznie pięć osób – mówi nam asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy komendy powiatowej w Inowrocławiu. Z komunikatu Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu wynika dodatkowo, że jedna osoba znajduje się w stanie ciężkim.

Na miejscu pracuje obecnie sześć zastępów straży pożarnej oraz policjanci, którzy ustalają okoliczności i przebieg zdarzenia. Ruch na drodze krajowej nr 25 w rejonie wypadku był przez kilkadziesiąt minut zablokowany. – Obecnie odbywa się on wahadłowo. Na miejscu są już bowiem funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego – wyjaśnia asp. Drobniecka.

Powiązane treści