Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 3 • L 3
9C
Sob
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
6C
Sr
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaGroźny wypadek w mieście. Jedno z aut dachowało!
wypadek_ wyszyńskiego bydgoszcz_ ITS
11.09.2018 | 19:27

Groźny wypadek w mieście. Jedno z aut dachowało!

Informacja o wypadku wpłynęła do służb po godzinie 18:30.

Na zdjęciu: Jedno z aut po zderzeniu dachowało.

Fot. ITS

Dwa auta osobowe zderzyły się na rondzie Skrzetuskim.

Tuż przed godziną 18:30, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedno z aut po zderzeniu dachowało.

– W pojazdach znajdowały się trzy osoby, wszystkie zostały przebadane na miejscu zdarzenia przez ratowników medycznych i nie wymagały hospitalizacji – informuje nas dyżurny bydgoskich strażaków. Jak się dowiedzieliśmy, w jednym z aut podróżowała matka z dzieckiem, zaś w drugim był jedynie mężczyzna.

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, bowiem jeden pas ruchu na ul. Wyszyńskiego w kierunku ronda Fordońskiego i Inowrocławia jest zablokowany. Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków, a także policjanci i zespół ratownictwa medycznego. Spore utrudnienia są także dla korzystających z komunikacji miejskiej, bowiem autobusy na liniach 65, 68, 69 i 89 jadące w kierunku ronda Fordońskiego są kierowane na objazdy, a te wyznaczono ul. Bałtycką oraz Fordońską.

[AKTUALIZACJA]
g. 19:30 – ZDMiKP poinformował o przywróceniu ruchu autobusów na rondzie Fordońskim, ale ten jest prowadzony jednym pasem. Linie 65, 68, 69 i 89 powróciły na swoje stałe trasy, ale są w ich kursowaniu możliwe opóźnienia.


Powiązane treści