Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -5 • L -5
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaGwiezdne wojny wkraczają do kin. W Heliosie Weekend Mocy!
helios_gwiezdnewojny_weekend_plansza_1920x1080px_v3-kopia
15.12.2015 | 10:53

Gwiezdne wojny wkraczają do kin. W Heliosie Weekend Mocy!

Kino przygotowało specjalne atrakcje dla fanów gwiezdnej sagi.

Na zdjęciu: Weekend Mocy odbędzie się w dniach 18-20 grudnia.

Fot. mat. prasowe

W nocy z czwartku na piątek swoją premierę będzie miał najbardziej oczekiwany film tego roku – Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Specjalne atrakcje z tej okazji szykowane są w kinie Helios.

Podczas „Weekendu Mocy” fani Gwiezdnych Wojen będą mogli spotkać przedstawicieli Polish Garrison – członków międzynarodowej organizacji zrzeszającej fanów Star Wars z około 40 krajów. Ich obecność wprowadzi widzów w atmosferę filmu i umożliwi zrobienie zdjęcia z bohaterami na ściance z plakatem.

O efekty specjalne podczas wydarzenia zadbają młodzi profesorowie z Akademii Profesora Ciekawskiego, którzy pokażą wybuchowe i spektakularne doświadczenia chemiczne. W ich programie znajdują się m.in. fluorescencja, miecz świetlny, airzooka oraz Tuba Rubensa.

Kolejną atrakcją dla miłośników gwiezdnej sagi będzie wystawa modeli kosmicznych. „Weekend Mocy” rozpocznie się w piątek, 18 grudnia (w godzinach 16-20). W sobotę i niedzielę potrwa od godziny 10 do godziny 18.

Zobacz więcej na temat Weekendu Mocy!

Powiązane treści