Bydgoszcz
6C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 6 • L 6
7C
Nd
8C
Pon
8C
Wt
5C
Sr
6C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaHelios zaprasza na rodzinne seanse z animacją „Basia”!
helios_basia
13.04.2018 | 11:07

Helios zaprasza na rodzinne seanse z animacją „Basia”!

Sieć kin Helios zaprasza na pozytywne rodzinne seanse podczas najbliższego weekendu.

Na zdjęciu: Plakat promujący film.

Fot. mat. prasowe

Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem – Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

„Basia” to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. „Basia” zaprasza do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego – świata bliskiego każdej rodzinie.

Wszystkie seanse filmowej adaptacji kultowych książek dla dzieci rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holach kin na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje. Szczegółowe informacje dotyczące seansów oraz opcja zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/basia. Sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów na to pozytywne, familijne wydarzenie już podczas najbliższego weekendu – 14 i 15 kwietnia!


Powiązane treści