Bydgoszcz
10C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 10 • L 10
13C
Sob
11C
Nd
12C
Pon
11C
Wt
12C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIO mały włos straciłaby szansę wyjazdu do Hollywood.  A Amelka i jej mama dostaną sprzęt AGD!
DSCF1507 (Copy)
17.12.2016 | 23:35

O mały włos straciłaby szansę wyjazdu do Hollywood.  A Amelka i jej mama dostaną sprzęt AGD!

Gorący wieczór w Galerii Pomorskiej za nami...

Na zdjęciu: Szczęśliwy finał Świątecznej Loterii z Gwiazdami.

Fot. Stanisław Gazda

Dzisiejszy wieczór w Galerii Pomorskiej przebiegał pod znakiem finałów: Świątecznej Loterii z Gwiazdami oraz zbiórki darów dla Amelki i jej mamy, którą firmował piesek Tośka, patronowała zaś m.in. nasza redakcja.

Jeszcze na kilkanaście minut przed zakończeniem loterii przed punktem przyjmowania kuponów stoi sporych rozmiarów ogonek chętnych do wzięcia udziału w losowaniu – bądź to dwóch voucherów w wysokości 1500 zł na zakupy ze stylistką, bądź głównej nagrody – vouchera na wycieczkę do Hollywood. Wystarczyło tylko zrobić zakupy za minimum 50 zł.

Pierwszą szczęśliwą zdobywczynią nagrody o wartości 1,500 zł jest Magdalena Lenart z Wyrzyska. Mimo że ma dwie minuty na pojawienie się na scenie – nie zgłasza się po wygraną. Losuje się więc tę samą nagrodę po raz drugi. Tym razem Andrzej Ewert, który jest w Galerii Pomorskiej, może cieszyć się z odbioru vouchera.

Losowanie drugiej nagrody drugiego stopnia również nie obywa się bez problemów ze znalezieniem dla niej odbiorcy. Niestety Julii Krzemińskiej z Wilczyna w trakcie losowania nagrody nie ma. Ponowne losowanie przynosi  szczęście Piotrowi Gruczyńskiemu z Bydgoszczy. Jest na miejscu i odbiera voucher na 1500 zł.

I główna nagroda. Jej zdobywczyni Martyna Piechocka z Szubina szybko dociera po odbiór nagrody. Cóż, kiedy nie ma przy sobie paragonu, a jego posiadanie jest jednym z podstawowych regulaminowych warunków uprawniających do wygranej.

Pani Martyna robiła dziś zakupy w Galerii Pomorskiej i niemal tuż przed zakończeniem przyjmowania kuponów wrzuciła go do szklanej kuli. Tylko gdzie jest ten najważniejszy paragon? Ze sceny rozpoczyna się gorączkowe poszukiwanie córki pani Martyny – może ona ma go przy sobie. Kilkuletnia dziewczynka, owszem, odnajduje się, ale oznajmia mamie, że chyba wyrzuciła paragon do śmietnika! Cała nadzieja w głowie rodziny. Może on jednak ma paragon przy sobie? Cóż, kiedy znajduje się w dziale RTV-AGD i z tej odległości niemożliwe, żeby usłyszał nawoływania prowadzącego imprezę o natychmiastowe stawienie się na scenie z paragonem. Do końca czasu na zweryfikowanie wszystkich regulaminowych zasad odbioru nagrody pozostaje niewiele ponad minutę. Pani Martyna dzwoni do męża. Jest, ale nie wie, że musi się spieszyć, bo jeszcze kilkanaście sekund i nagroda przepadnie. Mężczyzna przyspiesza, wyjmuje z kieszeni wymięty paragon, który czyni z jego żony najszczęśliwszą osobę w całej Galerii Pomorskiej! Pojedzie do Hollywood!

Po pierwszej piosence gwiazdy wieczoru – Patricii Kazadi następuje zakończenie akcji zbierania darów dla Amelki i jej mamy. Zebrani dowiadują się, że darów od bydgoszczan uzbierało się całkiem sporo, ale tak potrzebną w domu pralkę oraz lodówkę ufundował sklep z artykułami RTV-AGD Galerii Pomorskiej. Dary symbolicznie przekazane zostają na ręce dziadka Amelki, który stoi na scenie w towarzystwie matki szkolnego kolegi Amelki, jej wychowawczyni, a także przedstawicielki gospodarza imprezy – Galerii Pomorskiej.

-Wasze ogromne serca, kochani bydgoszczanie – zwraca się ze sceny mama kolegi Amelki – ogromne wasze wsparcie, towarzyszą rodzinie od samego początku. Wdzięczność kierowana jest także do mediów. Pomoc wszystkich i każdego z was z osobna, jest gwarantem, że Amelka i jej mama mogą z uśmiechem i coraz śmielej patrzeć w przyszłość, choć czeka je jeszcze bardzo długa i ciężka droga rehabilitacji i powrotu do normalności. Ale wierzymy, że będziecie Państwo o nich pamiętać.

Powiązane treści