Bydgoszcz
-12C
85% wilgotność
Wiatr: 1km/h S
H -12 • L -12
-12C
Pon
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKulinariaI Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy!
Festiwal-Smaków-Food-Trucków-Copy1
04.09.2016 | 21:44

I Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy!

Zobaczymy czy po sukcesach w Gdańsku, Poznaniu i w Szczecinie impreza przyjmie się również u nas?

Na zdjęciu: Logo imprezy.

Fot. materiały organizatora

Wydarzenie będzie mieć miejsce w dniach 17-18 września 2016 roku.

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z najwyższą starannością jedzenia w restauracjach na kółkach. Po raz pierwszy wydarzenie odbyło się 3 lata temu w Trójmieście, gdzie doczekało się już 7 edycji. Od dwóch lat podobny festiwal organizowany jest również w Poznaniu oraz w Szczecinie.

Ze względu na rosnące zainteresowanie Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy zawita do Bydgoszczy, koło Artego Arena. Na wydarzeniu pojawi się około 25 food trucków, które przyjadą z całej Polski. Miejsca siedzące, muzyka i dobry, kulinarny klimat gwarantowane!

Food trucki doczekały się swojego własnego eventu, jakim jest Festiwal Smaków Food Trucków. Ideą festiwalu jest promowanie dobrego, zdrowego, wykonanego z najwyższą starannością i ogromną pasją jedzenia.

I edycja festiwalu spotkała się z tak ogromnym zainteresowaniem, iż kilkugodzinne wydarzenie pozostawiło restauracje na kółkach bez jakichkolwiek zapasów. Stąd decyzja o organizacji kolejnych festiwali. I tak Festiwal Smaków Food Trucków doczekał się już 7. edycji w Gdańsku, 2. w Poznaniu oraz pierwszej w 2016 roku w Szczecinie. Czas więc na Bydgoszcz!

Powiązane treści