Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
92% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H 0 • L 0
-2C
Sob
-4C
Nd
-2C
Pon
-5C
Wt
-3C
Sr
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiRozrywka i kulturaImpreza, jakiej jeszcze nie było! Jura Summer Open’er Event
jura solec
29.06.2017 | 06:54

Impreza, jakiej jeszcze nie było! Jura Summer Open’er Event

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę.

Na zdjęciu: Plakat promujący wydarzenie

Fot. mat. pras.

Muzyczna impreza na wolnym powietrzu tuż obok dinozaurów – czegoś takiego w Solcu Kujawskim jeszcze nie było! Odbędzie się ona już w tę sobotę pod nazwą Jura Summer Open’er Event.

Zabawa na dziedzińcu parku dinozaurów w Solcu Kujawskim rozpocznie się o godzinie 20:00. W planach organizatorów, którymi są JuraPark Solec i Restauracja Jaskiniowa, oprócz dużej dawki dobrej muzyki znajduje się również stworzenie różnych punktów: gastronomicznych, barów oraz strefy chilloutu. Zadbają o nie sponsorzy wydarzenia, czyli: Farutex, Kompania Piwowarska, Debic Campina, Unilever, Food Solutions, Nestle, Prymat, Fanex, Mc Cain, Avico.

Muzykę w trakcie wydarzenia zapewni siedmiu DJ-ów, specjalistów w swojej branży. Swój  talent zaprezentują: Toxic Noiz, Mario Deejay Pres. MDJ, Roberto Bedross, Luke Labic, Eddie D., Irvin oraz Qba. Występom towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa sceniczna, światło i nagłośnienie, a o to wszystko zadba firm JQD Team.

Udział w wydarzeniu stanowiącym rozpoczęcie sezonu letniego 2017 w JuraPark Solec kosztuje 10 zł.

Powiązane treści