Bydgoszcz
12C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 4km/h ENE
H 12 • L 12
19C
Sr
22C
Czw
24C
Pt
24C
Sob
19C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaImprowizacja opanuje Bydgoszcz. Już w ten weekend
MCK - LG (1)
05.10.2017 | 13:54

Improwizacja opanuje Bydgoszcz. Już w ten weekend

Na zdjęciu: Spektakle będą odbywać się w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Spektakle bez wcześniejszego scenariusza, układane spontanicznie na oczach widzów oraz reagowanie na sugestie publiczności – to charakterystyczne cechy improwizacji. Poznać ją w praktyce będzie można podczas Festiwalu Teatrów Impro „Improdron”.

Impreza odbędzie się w Bydgoszczy już po raz czwarty. Udział w niej wezmą najciekawsze formacje z całej Polski. Pojawią się również przedstawiciele innych państw. W trakcie dwudniowej imprezy, odbywającej się w budynku Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, będzie można zobaczyć osiem spektakli. Co więcej, niektóre z nich zostaną zaprezentowane w języku angielskim. Tegoroczny Improdron rozpocznie się występem dobrze znanej bydgoszczanom formacji wymyWammy, która pokaże spektakl pt. „Świat równoległy”.

Udział w festiwalu jest możliwy po wcześniejszym zakupieniu biletów. Wejściówka na jeden dzień kosztuje 30 złotych. Za karnet na cały festiwal należy zapłacić 50 zł. Bilety można kupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Marcinkowskiego 12.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.mck-bydgoszcz.pl.

Powiązane treści