Bydgoszcz
16C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 16 • L 16
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaInauguracyjny lot z Rzymu do Bydgoszczy! Pierwszych pasażerów powitali legioniści
Port Lotniczy Bydgoszcz Mistral Air
16.06.2016 | 12:38

Inauguracyjny lot z Rzymu do Bydgoszczy! Pierwszych pasażerów powitali legioniści

Na zdjęciu: Tak prezentuje się samolot włoskich linii Mistral Air w niecodziennej asyście.

Fot. Sebastian Torzewski

W czwartek w okolicach południa na bydgoskim lotnisku zameldował się samolot włoskich linii Mistral Air, które będą – przynajmniej do końca letniej siatki połączeń – przewoziły pasażerów na trasie Bydgoszcz – Rzym.

Przypomnijmy, że przedstawiciele przewoźnika oraz władze Portu Lotniczego Bydgoszcz ogłosiły uruchomienie nowego kierunku lotów przed kilkoma tygodniami. Połączenie cieszy się sporym zainteresowaniem pasażerów, pozytywne opinie wygłaszają również biura podróży, które włączyły loty do swojej oferty.

Od 16 czerwca do co najmniej 31 października osoby zainteresowane lotem do Wiecznego Miasta mogą skorzystać z oferty Włochów dwa razy w tygodniu – w poniedziałki oraz czwartki. Najtańszy bilet w jedną stronę ma kosztować 42 euro, a lot – trwać niespełna dwie i pół godziny. Z rzymskiego lotniska Fiumicino Boeing 737 ze 148 miejscami na pokładzie odleci o 11:55, w rejs powrotny uda się z kolei o 15:10.

Szczegóły uroczystego otwarcia nowego połączenia już wkrótce na MetropoliaBydgoska.PL. Więcej na temat lotów Bydgoszcz – Rzym można znaleźć TUTAJ.

Powiązane treści