Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaInowrocławRozrywka i kulturaInowrocławski WOŚP również po francusku
francuska
29.12.2015 | 20:42

Inowrocławski WOŚP również po francusku

Na zdjęciu: WOŚP w Inowrocławiu tym razem po francusku

Fot. Plakat promujący imprezę

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 24. Jeden z koncertów odbędzie się w Bibliotece Miejskiej im. Jana Kasprowicza. Co ciekawe, podczas recitalu Justyny Bacz królować będzie język francuski.

10 stycznia 2016 r. o godz. 17.00 książnica zaprasza wszystkich do Saloniku Literacko-Artystycznego (ul. Jana Kilińskiego 16) na recital utworów z albumu „Francuska chanson francaise” w wykonaniu Justyny Bacz – piosenkarki, lingwistki, autorki tekstów, muzyki  i przekładów piosenek. Artystka zdobyła szereg nagród na festiwalach piosenki, m. in. nagrodę publiczności w Paryżu na Festiwalu Dni Georgesa Brassensa (2013 r.).

„Sous le ciel de Paris”, „Et si tu n’existais pas” – to tylko niektóre ze znanych na całym świecie przebojów z państwa nad Loarą, których autorskie interpretacje umilą wszystkim obecnym niedzielne popołudnie. W muzycznej podróży po francuskich uliczkach piosenkarce towarzyszyć będzie mistrz akordeonu – Klaudiusz Baran.

BEZPŁATNE wejściówki można odbierać w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Jana Kilińskiego 16).

Podobne wpisy

Powiązane treści