Bydgoszcz
-2C
92% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H -2 • L -2
3C
Nd
-0C
Pon
0C
Wt
-1C
Sr
-3C
Czw
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIInterwencja policjantów w hotelu. Znaleźli narkotyki i…
Policja
27.03.2017 | 12:15

Interwencja policjantów w hotelu. Znaleźli narkotyki i…

Do policyjnego aresztu trafił 31-letni mężczyzna.

Na zdjęciu: Widok policjantów zapewne zaskoczył innych gości przebywających w hotelu.

Fot. archiwum

Jeden z ośrodków na terenie powiatu inowrocławskiego w ubiegły piątek miał bardzo niekulturalnego gościa. Agresywne i wulgarne zachowanie mężczyzny przebywającego w pokoju hotelowym skłoniło pracowników budynku do wezwania policji. Po skontrolowaniu bagażu mężczyzny, zapadła decyzja o zabraniu 31-latka do policyjnego aresztu.

Przybyli na miejsce mundurowi weszli do wskazanego pokoju i obezwładnili mężczyznę, który był nietrzeźwy. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić jego bagaż. W środku znajdował się woreczek z szusem roślinnym w postaci marihuany oraz 112 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W sobotę, po wytrzeźwieniu, 31-latek usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. – Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności. Poniesie także konsekwencje polegające na grzywnie, za posiadania papierosów bez akcyzy. Zabezpieczone papierosy przejmą niebawem funkcjonariusze służby celnej – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.

Powiązane treści