Bydgoszcz
2C
Słonecznie
59% wilgotność
Wiatr: 5km/h NNE
H 2 • L 2
4C
Czw
7C
Pt
5C
Sob
7C
Nd
9C
Pon
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesiQor ponownie inwestuje w Bydgoszczy. „Stworzymy setki miejsc pracy”
iqor
21.10.2016 | 16:27

iQor ponownie inwestuje w Bydgoszczy. „Stworzymy setki miejsc pracy”

Jeszcze tej jesieni firma planuje otwarcie centrum wsparcia technicznego przy ulicy Fordońskiej.

Na zdjęciu: Wnętrza rozbudowanej siedziby firmy iQor mają wkrótce zapełnić się pracownikami z Polski i z zagranicy.

Fot. mat. prasowe

W ciągu kilku najbliższych tygodni firma iQor zamierza uruchomić w swojej siedzibie przy ulicy Fordońskiej globalne centrum wsparcia technicznego. A to, jak zapewniają jej przedstawiciele, będzie równało się kilkuset nowym miejscom pracy.

Kogo będzie poszukiwał iQor? Przede wszystkim absolwentów filologii, lingwistów, tłumaczy, ale także specjalistów z sektora elektronicznego. Wszyscy mają zapewniać pomoc techniczną klientom z całego świata. – Swoje usługi planujemy świadczyć w kilkunastu językach, również tych mniej popularnych – wyjaśnia Jakub Tomczewski z firmy iQor. Oferty pracy będą skierowane nie tylko do Polaków – niewykluczony jest napływ pracowników między innymi z Hiszpanii oraz innych krajów europejskich.

IQor przekonuje, że centrum wsparcia technicznego to nie tylko rozwiązanie biznesowe, ale również szansa dla miasta, aby uchylić kolejne okno na świat. – Uznaliśmy, że w Bydgoszczy są idealne warunki, aby zapewnić perfekcyjną obsługę globalną – dodaje Tomczewski. Przypomnijmy, że w portfolio iQora jest współpraca z takimi markami jak Dell, Google, HP czy Microsoft.

Inwestycja pozwalająca na uruchomienie centrum pochłonie finalnie dwa miliony złotych.

Powiązane treści