Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportIX edycja Stunt Grand Prix startuje już w piątek
Stunt GP
03.07.2017 | 11:30

IX edycja Stunt Grand Prix startuje już w piątek

Na zdjęciu: Popisy mistrzów podziwiać będzie można od piątku do niedzieli.

Fot. Stanislaw Gazda

To będą niezapomniane trzy dni. Już 7 lipca na parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz rusza IX edycja Stunt Grand Prix, czyli najbardziej prestiżowych zawodów, podczas których można podziwiać popisy i akrobacje na sportowych motocyklach. Na wszystkich miłośników sportów ekstremalnych czeka wspaniała zabawa i wielkie emocje.

Poczuć je będą mogli wszyscy fani sportów ekstremalnych, którzy w dniach 7-9 lipca przybędą na parking Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. W zawodach będzie startowało 16 zawodników z Polski, Japonii, Słowacji, Litwy, Brazylii, Francji, Włoch, Białorusi, Rosji i Serbii. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Świata w Stunt Ridingu.

W konkursie nie zabraknie takich gwiazd światowego formatu jak Takahiko Sakiyama, Zdenko Rybar czy Irmantas Jasevičius, ale nawet oni czują już na plecach oddech swych rywali. Podczas StuntGP 2017 pojawi się kilka zupełnie nowych nazwisk, m.in. wystartuje 15-letni, zdolny i utalentowany zawodnik z Rosji.

Prestiż i profesjonalizm bydgoskiej imprezy przyciąga co roku szerokie grono publiczności. Oprócz konkursowych popisów na wszystkich kibiców czekają również występy młodych adeptów Stunt Ridingu na rowerach i mniejszych motocyklach. Ponadto w strefie dla publiczności firma Decathlon rozstawi rampę dla deskorolkarzy i każdy będzie mógł spróbować na niej swych sił.

Zawody Stunt Grand Prix oraz inne sportowe atrakcje odbędą się w dniach 7-9 lipca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. W piątek 7 lipca impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 (dzień wolnych treningów), w sobotę 8 lipca – o godzinie 10.00, a w niedzielę 9 lipca – o 12.00. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

Powiązane treści