Bydgoszcz
-13C
92% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -13 • L -13
-12C
Pon
-14C
Wt
-13C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaJamal główną gwiazdą otrzęsin. Można kupować bilety
OS2015_b3
03.11.2015 | 08:47

Jamal główną gwiazdą otrzęsin. Można kupować bilety

Poznaliśmy szczegóły zbliżających się Otrzęsin Studenckich.

Na zdjęciu: Impreza odbędzie się już 13 listopada.

Fot. materiały prasowe

Poznaliśmy pełne zestawienia artystów, którzy zagrają na otrzęsinach studenckich UKW. Można już także nabywać wejściówki na to wydarzenie.

Impreza odbędzie się 13 listopada. Na początek wystąpi student UKW, a zarazem uczestnik programu The Voice of Poland, Łukasz Kledzik z zespołem 2to2. Następnie na scenie pojawią się Chonabibe, Te-Tris oraz główna gwiazda wieczoru, Jamal.

Oprócz atrakcji muzycznych odbędzie się również wiele konkursów, w czasie których do wygrania będą vouchery do bydgoskich pubów, restauracji i siłowni.

Organizatorzy zwracają uwagę na zabezpieczenie imprezy, która została już zgłoszona jako impreza masowa. Na miejscu będzie 42 ochroniarzy, patrol medyczny i karetka z obsługą oraz 50 wolontariuszy.

Bilety można nabywać w biurze Samorządu Studenckiego przy ul. Łużyckiej 21. W przedsprzedaży kosztują one 10 (studenci) oraz 20 zł. W dniu imprezy będą o 10 zł droższe. Szczegóły dostępne są na stronie www.otrzesiny.bydgoszcz.pl

Powiązane treści