Bydgoszcz
11C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 11 • L 11
5C
Sob
3C
Nd
5C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportJan Nowakowski opuszcza Łuczniczkę. Znalazł nowy klub
siatkówka, Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce - JG (9)
26.05.2017 | 13:04

Jan Nowakowski opuszcza Łuczniczkę. Znalazł nowy klub

Jan Nowakowski to kolejny siatkarz, ktory opuścił bydgoski zespół.

Na zdjęciu: Jan Nowakowski nie będzie już grał w Łuczniczce.

Fot. Jacek Gil

Kolejny gracz opuścił Łuczniczkę Bydgoszcz. Po czterech sezonach gry w bydgoskim klubie barwy klubowe oficjalnie zmienił środkowy bloku, Jan Nowakowski.

O odejściu zawodnika z Bydgoszczy zaczęto mówić już pod koniec minionego sezonu. Poza tym, sam Nowakowski przyznał w rozmowie z naszym portalem, że miał kilka propozycji z innych klubów PlusLigi. Od nowego sezonu będzie on reprezentował barwy zespołu Onico Warszawa, z którym podpisał dwuletni kontrakt.

Nowakowski to kolejny gracz, który pożegnał się z bydgoską Łuczniczką. Do Zenitu Kazań (Rosja) przeniósł się przyjmujący Igor Yudin, zaś Mateusz Czunkiewicz powrócił po okresie wypożyczenia do Lotosu Trefla Gdańsk. W Bydgoszczy w przyszłym sezonie nie zobaczymy także serbskiego przyjmującego Milana Katicia, któremu również zakończyło się wypożyczenie. Nowego klubu szuka także środkowy Mateusz Siwicki.

Tymczasem szkoleniowiec Łuczniczki Jakub Bednaruk wczoraj uczestniczył w Spale na obowiązkowym szkoleniu licencyjnym trenerów PlusLigi i I ligi.

Powiązane treści