Bydgoszcz
17C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 17 • L 17
14C
Pon
18C
Wt
21C
Sr
22C
Czw
23C
Pt
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportJan Nowakowski opuszcza Łuczniczkę. Znalazł nowy klub
siatkówka, Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce - JG (9)
26.05.2017 | 13:04

Jan Nowakowski opuszcza Łuczniczkę. Znalazł nowy klub

Na zdjęciu: Jan Nowakowski nie będzie już grał w Łuczniczce.

Fot. Jacek Gil

Kolejny gracz opuścił Łuczniczkę Bydgoszcz. Po czterech sezonach gry w bydgoskim klubie barwy klubowe oficjalnie zmienił środkowy bloku, Jan Nowakowski.

O odejściu zawodnika z Bydgoszczy zaczęto mówić już pod koniec minionego sezonu. Poza tym, sam Nowakowski przyznał w rozmowie z naszym portalem, że miał kilka propozycji z innych klubów PlusLigi. Od nowego sezonu będzie on reprezentował barwy zespołu Onico Warszawa, z którym podpisał dwuletni kontrakt.

Nowakowski to kolejny gracz, który pożegnał się z bydgoską Łuczniczką. Do Zenitu Kazań (Rosja) przeniósł się przyjmujący Igor Yudin, zaś Mateusz Czunkiewicz powrócił po okresie wypożyczenia do Lotosu Trefla Gdańsk. W Bydgoszczy w przyszłym sezonie nie zobaczymy także serbskiego przyjmującego Milana Katicia, któremu również zakończyło się wypożyczenie. Nowego klubu szuka także środkowy Mateusz Siwicki.

Tymczasem szkoleniowiec Łuczniczki Jakub Bednaruk wczoraj uczestniczył w Spale na obowiązkowym szkoleniu licencyjnym trenerów PlusLigi i I ligi.

Powiązane treści