Bydgoszcz
27C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 27 • L 27
20C
Sob
18C
Nd
18C
Pon
23C
Wt
26C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleJechali na dyskotekę, a trafili na komisariat. Zachowywali się dziwnie
policja_napis_001
28.10.2016 | 07:49

Jechali na dyskotekę, a trafili na komisariat. Zachowywali się dziwnie

Na zdjęciu: Patrol policji postanowił sprawdzić, dlaczego mężczyźni zachowywali się dziwnie.

Fot. wolny dostęp / archiwum

Trzech młodych mężczyzn wybrało się w ubiegłą sobotę, 22 października, na dyskotekę. Jednak zamiast na imprezę, trafili na komisariat. Ich dziwne zachowanie wzbudziło czujność policjantów. 

Tego dnia wieczorem patrol z Fordonu znajdował się w miejscowości Dębowiec. Ulicą przejeżdżał samochód marki wolkswagen passat. Gdy kierowca auta zobaczył funkcjonariuszy, zaczął gwałtownie hamować i zjeżdżać na pobocze. Mundurowi szybki podjechali sprawdzić podejrzane zachowanie mężczyzny. Podchodząc do auta, zauważyli, że w środku siedzą łącznie trzy młode osoby, które nerwowo chowają coś po kieszeniach.

Podczas kontroli osobistej szybko potwierdziły się przypuszczenia funkcjonariuszy. – Jak się okazało, kierowca i dwóch pasażerów posiadali woreczki z tabletkami, suszem roślinnym oraz białym proszkiem. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to ekstazy, marihuana oraz amfetamina – mówi podkom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Dwaj 20-latkowie i jeden 19-latek zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu w Fordonie. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, śledczy przedstawił im zarzut posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Powiązane treści