Bydgoszcz
-4C
Słonecznie
58% wilgotność
Wiatr: 1km/h WSW
H -4 • L -4
-1C
Wt
-0C
Sr
1C
Czw
3C
Pt
8C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaJeden reżyser i trzy filmy. Nocny maraton w kinie Helios
IP_Helios_MaratonNolana
18.07.2017 | 19:34

Jeden reżyser i trzy filmy. Nocny maraton w kinie Helios

W ciągu zaledwie jednej nocy na ekranach zaprezentowane zostaną aż trzy filmy.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

21 lipca bydgoskie kino Helios zaprasza widzów na wyjątkową ucztę filmową autorstwa jednego z najlepszych reżyserów na świecie – Christophera Nolana. W ciągu zaledwie jednej nocy na ekranach zaprezentowane zostaną aż trzy filmy, które oprócz wyjątkowego Twórcy łączy jeszcze jedno – są po prostu znakomite!

Jako  pierwszy wyświetlony zostanie niesamowicie realistyczny obraz II Wojny Światowej, jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – premierowa „Dunkierka”. Po krótkiej przerwie wraz z filmem „Interstellar”, Nolan zabierze widzów w kosmiczną podróż w czasie i przestrzeni. Chwilę później czekać będzie kolejna, równie niezwykła wyprawa, tym razem dookoła ziemskiego globu. W głąb intymnego i nieskończonego świata snów Widzów przeniesie film „Incepcja”.

Gwiazdorska obsada, cudowna muzyka, znakomite zdjęcia i efekty specjalne zapierające dech w piersiach gwarantowane mistrzowską reżyserią Christophera Nolana jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą zasnąć żadnemu z widzów. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Bilety na najbliższą odsłonę cyklu NMF można kupić w kasie kina oraz za pośrednictwem strony internetowej www.helios.pl/nmf_nolan.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail