Bydgoszcz
-6C
92% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H -6 • L -6
2C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
ZDMiKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego na odcinku Przylesie-Łoskoń Tramwaje z centrum jadą tylko do pętli Przylesie.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIJeden ze sprawców rozboju na ul. Długiej już w areszcie. Zatrzymanie kolejnych jest kwestią czasu
w kajdankach
26.05.2017 | 11:58

Jeden ze sprawców rozboju na ul. Długiej już w areszcie. Zatrzymanie kolejnych jest kwestią czasu

Trwają poszukiwania dwóch pozostałych napastników.

Na zdjęciu: W kajdankach. (zdjęcie ilustracyjne)

Fot. Archiwum.

Wczoraj (25.05.) do aresztu trafił 30-letni mężczyzna zatrzymany przez kryminalnych z bydgoskiego Szwederowa. Dzięki żmudnej pracy operacyjnej, policjanci wytypowali i zatrzymali jednego z trzech sprawców rozboju.

Sprawa miała swój początek 11 maja br. w Bydgoszczy na ul. Długiej. Wtedy, 20-letni poszkodowany, wychodząc z klubu do sklepu z dopiero co poznanymi 3 mężczyznami, w pewnym momencie został przez nich zaciągnięty do otwartej piwnicy i dotkliwie pobity. Sprawcy skradli poszkodowanemu kartę bankomatową, telefon komórkowy, pieniądze w kwocie 100zł i okulary.

Od tamtej pory policjanci ciężko pracowali nad ustaleniem sprawców. W środę (24.05.) o godz. 12:20 zapukali do drzwi jednego z nich i zatrzymali 30-latka. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon i okulary. Mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju za co trafił do aresztu na 3 miesiące. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

Policjanci wytypowali też pozostałych dwóch sprawców rozboju i zapewniają, że zatrzymani ich to tylko kwestia czasu.

Podobne wpisy

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail