Bydgoszcz
9C
Słonecznie
36% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 9 • L 9
8C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
9C
Nd
8C
Pon
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITERankingi i ciekawostkiJedna z najlepszych plaż miejskich w Polsce znajduje się w Bydgoszczy
beach-1288175_1280
13.07.2016 | 17:29

Jedna z najlepszych plaż miejskich w Polsce znajduje się w Bydgoszczy

Wakepark został doceniony przez twórców serwisu bookapart.com.

Na zdjęciu: W Wakeparku można posiedzieć na równie wygodnych siedzeniach jak te przedstawione na zdjęciu.

Fot. wolny dostęp

Serwis bookapart.com stworzył listę najlepszych plaż miejskich w Polsce. Wyróżniono 7 miejsc, a w tym gronie znalazł się Wakepark zlokalizowany w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”.

Wakepark to miejsce przede wszystkim dla miłośników sportów wodnych. Znajduje się tam wyciąg do wakeboardu z profesjonalnymi przeszkodami tj. kicker spine i rooftop. Prócz tego można korzystać z boisk do siatkówki plażowej. Na plaży znajduje się bar, w którym można zamówić m.in. napoje. Ponadto w Wakeparku organizowane są koncerty oraz inne imprezy.

Twórcy rankingu docenili nie tylko wspomniane wyżej rzeczy, ale również lokalizacje plaży. Zwrócono szczególną uwagę na szeroką sieć asfaltowych ścieżek w Myślęcinku, które umożliwiają bezproblemowy dojazd rowerem, rolkami lub deskorolką.

Wśród wyróżnionych miejsc znalazła się również plaża miejska w Krakowie, we Wrocławiu, w Poznaniu, w Łodzi oraz dwie plaże w Warszawie.

Powiązane treści