Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 20 • L 20
20C
Pon
17C
Wt
19C
Sr
17C
Czw
22C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITERankingi i ciekawostkiJedna z najlepszych plaż miejskich w Polsce znajduje się w Bydgoszczy
beach-1288175_1280
13.07.2016 | 17:29

Jedna z najlepszych plaż miejskich w Polsce znajduje się w Bydgoszczy

Na zdjęciu: W Wakeparku można posiedzieć na równie wygodnych siedzeniach jak te przedstawione na zdjęciu.

Fot. wolny dostęp

Serwis bookapart.com stworzył listę najlepszych plaż miejskich w Polsce. Wyróżniono 7 miejsc, a w tym gronie znalazł się Wakepark zlokalizowany w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”.

Wakepark to miejsce przede wszystkim dla miłośników sportów wodnych. Znajduje się tam wyciąg do wakeboardu z profesjonalnymi przeszkodami tj. kicker spine i rooftop. Prócz tego można korzystać z boisk do siatkówki plażowej. Na plaży znajduje się bar, w którym można zamówić m.in. napoje. Ponadto w Wakeparku organizowane są koncerty oraz inne imprezy.

Twórcy rankingu docenili nie tylko wspomniane wyżej rzeczy, ale również lokalizacje plaży. Zwrócono szczególną uwagę na szeroką sieć asfaltowych ścieżek w Myślęcinku, które umożliwiają bezproblemowy dojazd rowerem, rolkami lub deskorolką.

Wśród wyróżnionych miejsc znalazła się również plaża miejska w Krakowie, we Wrocławiu, w Poznaniu, w Łodzi oraz dwie plaże w Warszawie.

Powiązane treści