Bydgoszcz
-8C
Słonecznie
78% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H -8 • L -8
-12C
Pon
-13C
Wt
-12C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaJerzy Kryszak zawita do Bydgoszczy. Jego występ będzie można zobaczyć za darmo
Kryszak-plakat_tcm29-228622
16.08.2016 | 10:28

Jerzy Kryszak zawita do Bydgoszczy. Jego występ będzie można zobaczyć za darmo

Znany polski satyryk wystąpi w amfiteatrze przy Operze Nova.

Na zdjęciu: fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. materiały prasowe

Już w ten czwartek (18 sierpnia) odbędzie się kolejny „Wieczór z Kabaretem”. Gwiazdą wieczoru będzie Jerzy Kryszak.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00 w amfiteatrze przy Operze Nova w Bydgoszczy. Na samym początku odbędzie się koncert „Życie kabaretem jest…” podczas którego zaprezentowane zostaną największe kabaretowe przeboje m.in. Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Artura Andrusa. Utwory wykonana grupa prowadzona przez Artura Grudzińskiego wieloletniego kierownika muzycznego Teatru „Roma” w Warszawie.

Tuż po ich występie na nowo wybudowanej scenie przy Operze Nova pojawi się Jerzy Kryszak. Pochodzący z Kalisza satyryk znany jest z ostrej riposty, humoru i ogromnej energii. Podczas jego występu zapewne nie zabraknie skeczy opisujących naszą codzienność oraz nawiązujących do polityki. Ponadto kabareciarz być może zaprezentuje swoje zdolności parodiowania innych i na bydgoskiej scenie usłyszymy głosy innych znanych postaci.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

 

Powiązane treści