Bydgoszcz
16C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 16 • L 16
16C
Czw
19C
Pt
18C
Sob
26C
Nd
30C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIJuwenalia 2017: Bydgoszcz w rękach studentów! Mają klucz do miasta! [ZDJĘCIA]
Juwenalia 2017_klucz do miasta
12.05.2017 | 14:14

Juwenalia 2017: Bydgoszcz w rękach studentów! Mają klucz do miasta! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Cała władza w rękach studentów!

Fot. Stanisław Gazda

Monika Walczak, wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego UTP, Adam Nastaj, członek Komisji Organizacji Juwenaliów w Collegium Medicum oraz Rafał Bagrowski, Przewodniczący Samorządu Studenckiego UKW, na dziedzińcu ratusza odebrali dziś z rąk Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego symboliczny klucz do bram miasta.

Dostajecie klucz, który uruchamia każde drzwi w mieście i mam nadzieję, że otrzymam go  z powrotem – zwrócił się do przedstawicieli studenckiej braci włodarz miasta, życząc, by te szczególne dni w życiu każdego studenta spędzili jak najbardziej radośnie, z dużą dozą uśmiechu, przy wspaniałej zabawie skierowanej także do mieszkańców miasta.

Studenci, zapraszając bydgoszczan do uczestnictwa w Juwenaliach, obiecali prezydentowi, że zarówno oni, jak i mieszkańcy grodu nad Brdą i Wisłą, będą świetnie się bawili przez najbliższy tydzień.

Zobacz program tegorocznych juwenaliów w Bydgoszczy [KLIK] 

Powiązane treści