Bydgoszcz
-6C
Niebo częściowo zachmurzone
53% wilgotność
Wiatr: 3km/h NE
H -6 • L -6
-9C
Pon
-9C
Wt
-12C
Sr
-11C
Czw
-10C
Pt
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyJuż niedługo premierowy występ Kabaretu Neo-Nówka. Mamy dla Was podwójną wejściówkę! [KONKURS]
Neo Nówka -Kazik sam w domu
09.02.2018 | 11:01

Już niedługo premierowy występ Kabaretu Neo-Nówka. Mamy dla Was podwójną wejściówkę! [KONKURS]

17 lutego odbędzie się premierowy występ Kabaretu Neo-Nówka.

Na zdjęciu: Kabaret wystąpi w Koronowie.

Fot. mat. prasowe

Kabaret Neo-Nówka wraz z agencją artystyczną Joanna serdecznie zapraszają Państwa na swój premierowy program. Występ odbędzie się 17 lutego 2018 r. o godz. 16:00 w hali sportowej MGOSiR przy ul. Wąskotorowa 4 w Koronowie.

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się, jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem  Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Czas trwania programu to około 120 minut. Ceny biletów: 60 zł, 70 zł, 80 zł i 90 zł VIP. Indywidualnie bilety można nabyć w Sekretariacie MGOSiR (pokój nr 4) lub na stronie www.biletowakasa.pl. Zamówienia zbiorowe pod numerem tel.: 41 361-80-47 /pn.-pt. 8:00-16:00. Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres.

Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na występ. Aby wygrać, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „Neo-Nówka”, w treści podając imię, nazwisko i oraz odpowiadając na pytanie: „Z jakiego miasta pochodzi kabaret Neo-Nówka?” Czekamy do 12 lutego do godz. 12. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail