Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 17 • L 11
18C
Sr
21C
Czw
21C
Pt
24C
Sob
25C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaJuż za parę dni koncert Sławomira! Mamy dla Was zaproszenie [KONKURS]
sławomir
19.03.2018 | 14:03

Już za parę dni koncert Sławomira! Mamy dla Was zaproszenie [KONKURS]

Na zdjęciu: Sławomir 22 marca w Artego Arenie

Fot. mat. prasowe

22 marca o godzinie 19 w Artego Arenie przy ulicy Toruńskiej 59 wystąpi Sławomir ze swoim hitem „Miłość w Zakopanem”. Z tej okazji mamy dla Was konkurs.

SŁAWOMIR – twórca, wokalista, wizjoner. Twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej „Maczeta” oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność. To właśnie na Long Island, w barze, w którym śpiewał , poznał swoją obecną żonę, kościelną i muzę Kajrę. Po powrocie do Ojczyzny, wszystkie uciułane dolary poszły na pierwszy teledysk pt. „Megiera”. Był to pierwszy singiel na rynek Ojczysty. Budżet klipu przekroczył 15 000 $. W teledyskach Sławomira występują największe gwiazdy. Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox. Więcej informacji tutaj

Aby wygrać podwójną wejściówkę na koncert wystarczy wysłać maila na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl w tytule wpisując „Sławomir„, a w treści podając swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do jutra (wtorek) do godziny 19. Zwycięzcę powiadomimy drogą mailową.


Powiązane treści