Bydgoszcz
16C
Słonecznie
55% wilgotność
Wiatr: 2km/h NE
H 16 • L 16
18C
Pon
20C
Wt
21C
Sr
32C
Czw
34C
Pt
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKabriolet im nie wystarczył. Musiała interweniować policja
opel_kabrio
07.05.2016 | 12:47

Kabriolet im nie wystarczył. Musiała interweniować policja

Kolejny nietypowy przejazd ulicami miasta musieli zakończyć policjanci.

Na zdjęciu: Opel został zatrzymany w ścisłym centrum Bydgoszczy.

Fot. Karle Horn / Wikipedia

Majówkowy nastrój udzielił się grupie mężczyzn, która postanowiła przejechać w niecodzienny sposób ulicami Śródmieścia. Dwóch pasażerów opla postanowiło bowiem zająć miejsce na… karoserii samochodu.

W ten sposób mężczyźni wykorzystali przestrzeń kabrioleta prowadzonego przez jednego z nich. Nietypowe rozwiązanie zaobserwowały jednak kamery miejskiego monitoringu. Jak informują strażnicy miejscy, w miniony poniedziałek po godzinie dwudziestej pierwszej pojazd zauważono na Starym Rynku. Następnie, przejechał on przez Rybi Rynek, ulicę Przy Zamczysku, Jana Kazimierza, po czym wrócił on na główny plac miasta.

Informacja o zdarzeniu trafiła do dyżurnego z komendy miejskiej. Zamiast dalszego – jak wynika z komunikatu municypalnych – kiwania przechodniom, pojazd, którym poruszali się mężczyźni został wkrótce zatrzymany do kontroli, a dalsza wycieczka w takiej postaci – uniemożliwiona.

Był to drugi podobny przypadek w Bydgoszczy w ostatnich dniach. Pod koniec kwietnia mundurowi zatrzymali bowiem toyotę yaris wiozącą pasażera na dachu.

Powiązane treści