Bydgoszcz
16C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h NE
H 16 • L 16
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
22C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKabriolet im nie wystarczył. Musiała interweniować policja
opel_kabrio
07.05.2016 | 12:47

Kabriolet im nie wystarczył. Musiała interweniować policja

Na zdjęciu: Opel został zatrzymany w ścisłym centrum Bydgoszczy.

Fot. Karle Horn / Wikipedia

Majówkowy nastrój udzielił się grupie mężczyzn, która postanowiła przejechać w niecodzienny sposób ulicami Śródmieścia. Dwóch pasażerów opla postanowiło bowiem zająć miejsce na… karoserii samochodu.

W ten sposób mężczyźni wykorzystali przestrzeń kabrioleta prowadzonego przez jednego z nich. Nietypowe rozwiązanie zaobserwowały jednak kamery miejskiego monitoringu. Jak informują strażnicy miejscy, w miniony poniedziałek po godzinie dwudziestej pierwszej pojazd zauważono na Starym Rynku. Następnie, przejechał on przez Rybi Rynek, ulicę Przy Zamczysku, Jana Kazimierza, po czym wrócił on na główny plac miasta.

Informacja o zdarzeniu trafiła do dyżurnego z komendy miejskiej. Zamiast dalszego – jak wynika z komunikatu municypalnych – kiwania przechodniom, pojazd, którym poruszali się mężczyźni został wkrótce zatrzymany do kontroli, a dalsza wycieczka w takiej postaci – uniemożliwiona.

Był to drugi podobny przypadek w Bydgoszczy w ostatnich dniach. Pod koniec kwietnia mundurowi zatrzymali bowiem toyotę yaris wiozącą pasażera na dachu.

Powiązane treści