Bydgoszcz
14C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H 14 • L 14
27C
Pt
12C
Sob
19C
Nd
16C
Pon
17C
Wt
ZDMiKP: Kolizja w pobliżu przystanku Gdańska/Stadion Zawisza. Możliwe są opóźnienia.
Metropolia BydgoskaInowrocławRozrywka i kulturaKaliber 44 zagra w Inowrocławiu. To będzie pierwszy taki koncert w historii
kaliber 44
21.08.2016 | 19:27

Kaliber 44 zagra w Inowrocławiu. To będzie pierwszy taki koncert w historii

Na ten moment czeka wielu fanów kultowej grupy hip-hopowej.

Na zdjęciu: Fragment teledysku do utworu "Razowy: grupy Kaliber 44

Fot.

Odbywający się na początku września Festiwal Młodych to okazja do uczestnictwa w koncertach znanych polskich wykonawców. W tym gronie znajduje się m.in. Kaliber 44 który wystąpi w Inowrocławiu po raz pierwszy.  

Impreza na zakończenie sezonu plenerowego w Inowrocławiu odbędzie się w dniach 2-3 września. Drugiego dnia festiwalu  gwiazdą wieczoru będzie kultowa grupa hip-hopowa Kaliber 44, która została założona w 1994 roku i po ponad 15 latach nieobecności wróciła na scenę z nową płytą. Występ raperów poprzedzą koncerty zespołów P.A.L. i Rejestracja Myśli, które rozpoczną się o godz. 19:30 w Teatrze Letnim w Inowrocławiu.

Podczas pierwszego dnia festiwalu organizowanego przez Młodzieżową Radę Miejską w Inowrocławiu na scenie Teatru Letniego o godz. 19:30 zaprezentuje się zespół Sensitive to Sound. Tuż po nim wystąpi polska wokalistka Cleo, która m.in. reprezentowała Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Aby uczestniczyć w podanych wyżej koncertach należy zakupić dwudniowy bilet, który kosztuje 10 zł. Nabyć go można w Kujawskim Centrum Kultury. W dniach koncertów cena wejściówki wzrośnie do 25 zł. Za darmo skorzystać będzie można z atrakcji odbywających się na terenie grillowiska w Solankach 2 i 3 września od godz. 15:00.

Powiązane treści