Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 4km/h NE
H 19 • L 19
20C
Sob
22C
Nd
19C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleKarambol siedmiu aut pod Bydgoszczą. Droga była zablokowana [AKTUALIZACJA]
policja_na_sygnale
17.02.2017 | 09:24

Karambol siedmiu aut pod Bydgoszczą. Droga była zablokowana [AKTUALIZACJA]

Na zdjęciu: Policjanci kierują ruch objazdami.

Fot. freeimages

W piątek rano doszło do karambolu na drodze powiatowej łączącej Potulice z Bydgoszczą. W zdarzeniu brało udział siedem pojazdów.

Do zdarzenia doszło po godz. 5:15. Kierujący iveco, jadąc w stronę Potulic, zauważył zatrzymany pojazd z włączonymi światłami awaryjnymi i stanął, aby sprawdzić, czy nikt nie potrzebuje pomocy. – Gdy ruszył, zarzuciło jego pojazd i samochody jadące za nim nie zdążyły wyhamować i zderzyły się – relacjonuje sierż. sztab. Justyna Andrzejewska.

Łącznie w karambolu brało udział siedem aut, którymi podróżowało 14 osób. Jedna z nich trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ruch w miejscu zdarzenia jeszcze przez godziną ma być niemożliwy. Kierujących w stronę Potulic policjanci w Gorzeniu kierują objazdem przez Ślesin, zaś w stronę Bydgoszczy funkcjonariusze zalecają podróżować drogą krajową nr 10.

AKTUALIZACJA: O godz. 10:20 przywrócono ruch.

Powiązane treści