Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNE
H 0 • L 0
1C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
4C
Sob
8C
Nd
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKarty Inowrocławianina coraz popularniejsze
Wielka promocja Karty Inowrocławianina
29.04.2017 | 10:00

Karty Inowrocławianina coraz popularniejsze

Karta Inowrocławianiana? To same korzyści!

Na zdjęciu: Zniżkowa Karty Inowrocławianina.

Fot. UMI

Do mieszkań inowrocławian dociera właśnie nowy numer informatora miejskiego. Na wyeksponowanej stronie są w nim zawarte szczegóły dotyczące zniżek oraz wymienione miejsca, gdzie wnioski mogą składać mieszkańcy zainteresowani wyrobieniem Karty Inowrocławianina. która cieszy się coraz większą popularnością. Korzysta z niej już ponad 2 tysiące osób!

Na początku roku, z inicjatywy Prezydenta Miasta Ryszarda Brejzy, zaczęła w Inowrocławiu mieście funkcjonować Karta Inowrocławianina. Ma ona na celu integrować mieszkańców oraz zachęcać ich do korzystania z usług inowrocławskich firm i instytucji. To pomysł na poprawę warunków życia oraz poszerzenie oferty możliwości spędzania wolnego czasu.

Jak dotąd Kartą posługuje się 2131 mieszkańców, a kolejnych 567 inowrocławian czeka na ich wyprodukowanie. Prowadzone są także rozmowy z kolejnymi firmami, które chcą zaoferować zniżki.

-Bardzo cieszy mnie, że tak wielu mieszkańców posiada już karty i zachęcam wszystkich wahających się. To po prostu się opłaca. Zauważyło to również wielu przedsiębiorców, którzy przystępują do projektu – mówi Prezydent Ryszard Brejza.

Obecnie w ramach Karty Inowrocławianina zniżki oferuje ponad 20 firm i instytucji. Kolejni przedsiębiorcy mile widziani. Lista punktów, w których można składać wnioski o wydanie karty oraz inne szczegóły na temat projektu znajdują się na stronie miasta w specjalnej zakładce.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail