Bydgoszcz
13C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 16 • L 12
20C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
25C
Nd
24C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKarty wstępu na Camerimage już w sprzedaży
Plakat CAMERIMAGE 2018
12.09.2018 | 08:30

Karty wstępu na Camerimage już w sprzedaży

Na zdjęciu: Camerimage coraz bliżej. Są już w sprzedaży wejściówki na imprezę/

Fot. Stanisław Gazda

Rozpoczęła się sprzedaż kart wstępu na 26. edycję Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE!

Karty wstępu obejmują wstęp na wydarzenia festiwalowe takie jak: seanse filmowe, warsztaty ze specjalistami z całego świata w zakresie realizacji zdjęć filmowych, seminaria filmowe, spotkania z twórcami, a także wstęp do klubu festiwalowego. Uprawniają także do uczestnictwa w Gali Otwarcia i Zamknięcia Festiwalu jedynie w przypadku wolnych miejsc na sali.

Aby kupić kartę wstępu wystarczy zarejestrować się na stronie www.camerimage.pl, wypełnić formularz i dokonać płatności do 25 października br. Tego dnia zakończy się też sprzedaż kart on-line. Liczba kart wstępu jest ograniczona, a ceny w trwającej właśnie sprzedaży on-line są niższe niż podczas Festiwalu.

Przypominamy, że Nagrodę Camerimage za Całokształt Twórczości odbierze w tym roku Witold Sobociński, autor zdjęć do takich filmowych arcydzieł jak Wesele, Ziemia Obiecana, Sanatorium pod Klepsydrą, wieloletni współpracownik Krzysztofa Zanussiego, Jerzego Kawalerowicza, Romana Polańskiego, Jerzego Wójcika. Twórca będzie gościem honorowym Festiwalu i spotka się z publicznością po seansach filmowych.


Powiązane treści