Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
99% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 0 • L 0
-1C
Nd
-2C
Pon
-6C
Wt
-6C
Sr
-6C
Czw
PILNE: Tramwaje ponownie nie kursują ulicą Chodkiewicza. Linie nr 4 i 6 skierowane są do pętli Las Gdański, możliwe są także opóźnienia kursów - podało ZDMiKP.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaKielecka prawie przejezdna
Kielecka po remoncie
03.02.2016 | 17:08

Kielecka prawie przejezdna

Zakończył się remont ul. Kieleckiej, ale jeździ się nią z problemami.

Na zdjęciu: Kielecka prawie otwarta...

Fot. Stanisław Gazda

Po awarii wodociągu i zamknięciu ulicy Kieleckiej nie ma już prawie śladu, tyle że to „prawie” czyni różnicę.

Problem polega na tym, że na krótkim odcinku jezdni, jest zwężenie. Barierka uniemożliwia przejazd przez świeżo zaasfaltowaną jedną część ulicy, co powoduje iż kierowcy, jadący z obu kierunków, zmuszeni są do zatrzymywania się i udzielania sobie nawzajem pierwszeństwa przejazdu.

U wielu z nich jeszcze do dziś nie opadły emocje, po tym jak drogowcy „spisali się” podczas prowadzenia na Kieleckiej prac przez pracowników wodociągów. Prezentujemy jeden z komentarzy zamieszczonych na FB Metropoliibydgoskiej.pl przez kierowcę, który miał nieszczęście wjechać w tamtych dniach w ulicę Kielecką: „Przecież to, co robi bezkarna instytucja ZDMiKP + MWiK to kpina, dzisiaj nie było ruchu, zjechałem z Nowotoruńskiej, przejechałem 300 m i kuku dopiero znak . Przecież w poniedziałek, to kogoś z urzędu zlinczują, osobowym całe szczęście, że jest poszerzenie przed hurtem, można zawinąć na raz ale jak ktoś tam wjedzie 5t czy gorsza klamotem typu TIR, to dziękuję bardzo. Kogoś powinni pociągnąć do odpowiedzialności za zaniedbania”.

Podobne wpisy

Powiązane treści