Bydgoszcz
-2C
Niebo głównie zachmurzone
92% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H -2 • L -2
-1C
Nd
-1C
Pon
-5C
Wt
-6C
Sr
-6C
Czw
PILNE: Tramwaje ponownie nie kursują ulicą Chodkiewicza. Linie nr 4 i 6 skierowane są do pętli Las Gdański, możliwe są także opóźnienia kursów - podało ZDMiKP.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKiermasz przedświąteczny w „Białym Domku”. Pomaganie przez kupowanie
Biały domek
04.12.2016 | 22:27

Kiermasz przedświąteczny w „Białym Domku”. Pomaganie przez kupowanie

Kiermasz będzie okazją do zakupu niekonwencjonalnych ozdób choinkowych, a zarazem do wspierania rehabilitacji społecznej.

Na zdjęciu: Cudeńka z Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Fot. nadesłane

5 i 6 grudnia 2016 r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy odbędzie się tradycyjny przedświąteczny kiermasz.

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z twórczością osób niepełnosprawnych, zakupić wykonywane przez nie przedmioty. Podopieczni WTZ oferują m.in. oryginalne stroiki świąteczne, ozdoby na choinkę, kartki okolicznościowe, torby na zakupy oraz woreczki na drobne upominki, kosze z wikliny papierowej, ceramiczne naczynia, a także innego rodzaju elementy, które z pewnością przydadzą się w każdym domu lub będą idealnym prezentem mikołajkowym. Kiermasz potrwa od 11.00 do 18.00 na Toruńską 28!

Dochód uzyskany ze sprzedaży produktów wykonanych przez podopiecznych Warsztatu w całości przeznaczony zostaje na działania wspierające ich rehabilitację społeczną.

Podobne wpisy

Powiązane treści