Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 4 • L 4
-1C
Pt
-1C
Sob
0C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleKierowca peugeota trafił do aresztu. Wiemy, dlaczego uciekał przed policją i dachował
dachowanie-emilianowo-3, główne
26.07.2016 | 14:50

Kierowca peugeota trafił do aresztu. Wiemy, dlaczego uciekał przed policją i dachował

Do wypadku doszło w sobotę późnym wieczorem.

Na zdjęciu: Miejsce wypadku

Fot. mat. prasowe policji

W niedzielę rano poinformowaliśmy o dachowaniu ściganego przez policję peugeota w miejscowości Emilianowo. Znane są już dokładne okoliczności zdarzenia.

W sobotę wieczorem policjanci otrzymali informację o brawurowo jeżdżącym aucie w miejscowości Piecki. Gdy patrol przybył na miejsce, do opisanego pojazdu wsiadał mężczyzna wraz z dwójką osób. Na widok radiowozu 33-letni kierujący zaczął uciekać drogami leśnymi i nie reagował na sygnały dźwiękowe i świetlne. W Emilianowie stracił kontrolę nad samochodem i ucieczkę zakończył dachowaniem na torach kolejowych.

Czytaj także: Kolizja na obwodnicy Nakła. Wprowadzony był ruch wahadłowy

Mundurowi zatrzymali kierującego i pomogli pasażerom wydostać się z pojazdu. Wszystkie osoby podróżujące francuskim autem były nietrzeźwe. 33-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, a ponadto – zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Odpowie też za spowodowanie zdarzenia drogowego oraz za niezatrzymanie się do kontroli. W poniedziałek sąd zdecydował o aresztowaniu go na dwa miesiące.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail