Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleKierowca uderzył w dystrybutor LPG na stacji benzynowej przy Galerii Pomorskiej [ZDJĘCIA]
DSC_0318 (Copy)
12.07.2017 | 14:33

Kierowca uderzył w dystrybutor LPG na stacji benzynowej przy Galerii Pomorskiej [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Uszkodzony dystrybutor gazu LPG.

Fot. Stanisław Gazda

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 8 przy Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Samochód ciężarowy uderzył w dystrybutor gazu. Miejsce zabezpieczali strażacy.

Dziś tuż po godz. 8 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na terenie stacji benzynowej Carrefoura w pobliżu Galerii Pomorskiej. W wyniku niezachowania należytej ostrożności kierowa samochodu ciężarowy marki IVECO uderzył w dystrybutor gazu, naruszając jego konstrukcję, co spowodowało ulatnianie się gazu. Jego woń poczuł pierwszy z pięciu zastępów PSP, które skierowane zostały na miejsce zdarzenia. Strażacy wyznaczyli strefę zagrożenia i odcięli dopływ gazu. Sytuację prędko opanowano, zaś nieostrożny kierowca został ukarany mandatem karnym. Na czas działań stacja była zamknięta, a teren został zabezpieczony przez strażaków i policjantów.

Podobne wpisy

Powiązane treści