Bydgoszcz
14C
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 14 • L 14
12C
Sob
11C
Nd
11C
Pon
11C
Wt
12C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKino Kobiet świętuje urodziny. Będzie pokaz chippendales i wiele innych atrakcji!
bez tytułu
14.04.2016 | 11:55

Kino Kobiet świętuje urodziny. Będzie pokaz chippendales i wiele innych atrakcji!

W czasie urodzin pokazany zostanie film "Moje wielkie greckie wesele 2".

Na zdjęciu: Trzecie urodziny Kina Kobiet odbędą się 20 kwietnia.

Fot. mat. prasowe

Kino Kobiet świętuje swoje trzecie urodziny. Z tej okazji panie, które 20 kwietnia wybiorą się do Heliosa mogą liczyć na wiele atrakcji.

Kino Helios zaprasza wszystkie panie na środę, 20 kwietnia na godzinę 18:30. Z okazji urodzin zorganizowany zostanie pokaz Chippendales w wykonaniu grupy „MODELS FX”. Przystojni i skąpo odziani mężczyźni wykazują się umiejętnościami tanecznymi, idealną sylwetką oraz niepowtarzalną kulturą osobistą, więc ich występ powinien zainteresować wszystkie panie. Organizatorzy zachęcają je do przebrania się za panny młode – w welony, suknie ślubne, białe kreacje i kwiaty we włosach.

Urządzenie wesela bez pana młodego nie jest przypadkowe. Filmowym akcentem wieczoru będzie bowiem pokaz komedii „Moje wielkie greckie wesele 2”. Jak jednak przystało na urodziny, świętujące będą mogły skosztować tortu przygotowanego przez cukiernię Sową. Zorganizowanych zostanie też wiele innych atrakcji. Jeszcze przed seansem panie będą mogły rozsmakować się w naturalnych specjałach Restauracji No 1, a nagrody uczestniczkom zapewni ponad dwudziestu partnerów kina Helios, którzy przygotują karnety do siłowni, zestawy kosmetyków, vouchery na zabiegi, książki oraz wiele innych upominków.

Bilet, obejmujący zarówno występ Chippendales, jak i możliwość wygrania nagród oraz pokaz świetnie ocenianej przez widzów komedii, kosztuje jedynie 23 złote. Bilet grupowy (min. 10 osób) można nabyć za 20 zł/osoby. Bilety dostępne są w kasie kina Helios oraz w sprzedaży internetowej. Rezerwacja miejsc pod nr tel. 52-581-00-53.

Szczegółowe informacje dostępne są także na stronie kina Helios.

Powiązane treści