Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 20 • L 20
20C
Pon
17C
Wt
19C
Sr
21C
Czw
25C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKino Konesera w Heliosie. Co zobaczą widzowie?
kino konesera
31.03.2016 | 09:09

Kino Konesera w Heliosie. Co zobaczą widzowie?

Na zdjęciu: W ramach Kina Konesera mają być prezentowane dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.

Fot. kino Helios

Od 31 marca w kinie Helios w Bydgoszczy prowadzony będzie cykl Kino Konesera. Co czwartek widzowie będą mogli zobaczyć film podczas specjalnie przygotowanego seansu.

W repertuarze Kina Konesera mają się znaleźć przede wszystkim niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem, które były honorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Twarzą projektu jest krytyk filmowy Tomasz Raczek, który przez cały rok będzie odwiedzał kina sieci Helios, aby po seansach poprowadzić spotkania i dyskusje z widzami.

Na początek, 31 marca będzie można obejrzeć film „Znam kogoś, kto cię szuka” – polsko-francuską produkcję z 2015 roku z Liv Henneguier i Andrzejem Chyrą w rolach głównych. W następne czwartki zaprezentowane zostaną: „Spotlight”, „Powrót”, „Lobster” i „Carol”.

Bilety na pojedynczy seans kosztują 16 (ulgowy) i 21 zł (normalny). Posiadacze karty Kino Konesera mogą liczyć na 2 zł zniżki, a karnet na cztery kolejne seanse można nabyć w cenie 48 lub 64 zł.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie helios.pl oraz na fanpage’u KinoKonesera.

Powiązane treści