64% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 4 • L 4
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeKKP Bydgoszcz – AZS PWSZ Wałbrzych 0:3 [ZDJĘCIA]
17.04.2016 | 14:00

KKP Bydgoszcz – AZS PWSZ Wałbrzych 0:3 [ZDJĘCIA]

Zawodniczki bydgoskiego zespołu poległy z drużyną z Wałbrzycha.

Zdjęcia: Leszek Grabowski

W spotkaniu 19. kolejki Ekstraligi Kobiet zespół KKP Bydgoszcz mierzył się z drużyną AZS PWSZ Wałbrzych. Podopieczne Mariusza Raczkowskiego poległy 0:3 (0:1), oddalając swoje szanse na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Pierwsze trafienie miało miejsce w 12. minucie. Rzut karny dla wałbrzyszanek, sprokurowany przez bramkarkę Kobiecego Klubu Piłkarskiego Annę Palińską, wykorzystała Małgorzata Mesjasz. Ta sama zawodniczka podwyższyła prowadzenie dla gości z Dolnego Śląska w 51. minucie. Wynik w doliczonym czasie gry ustaliła Daria Pluta.