Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeKKP Bydgoszcz – AZS Wrocław 1:2 [ZDJĘCIA]
30.04.2016 | 13:46

KKP Bydgoszcz – AZS Wrocław 1:2 [ZDJĘCIA]

Piłkarki KKP Bydgoszcz przegrały kolejny mecz u siebie.

Zdjęcia: Leszek Grabowski

W meczu 21. kolejki Ekstraligi Kobiet drużyna KKP Bydgoszcz spotkała się z kolejną ekipą z Dolnego Śląska, AZS-em Wrocław. Zawodniczki Mariusza Raczkowskiego nie zdołały powtórzyć wyniku z pierwszej potyczki i uległy wrocławianką 1:2 (0:1).

Spotkanie było dość zacięte, lecz brakowało trafień i wszystko wskazywało na to, że do przerwy będzie bezbramkowy remis. W samej końcówce 1. połowy Monika Kaźmierczak sprokurowała rzut karny, którego na gola dla gości zamieniła Oliwia Maciukiewicz. Prowadzenie drużyny AZS-u Wrocław podwyższyła w 69. minucie Dominika Dereń. W 74. minucie bramkę kontaktową zdobyła Karolina Pancek.