H -10 • L -10
-13C
-12C
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeKKP Bydgoszcz – Zagłębie Lubin 1:2 [ZDJĘCIA]
13.03.2016 | 15:30

KKP Bydgoszcz – Zagłębie Lubin 1:2 [ZDJĘCIA]

KKP Bydgoszcz uległo na inaugurację rundy wiosennej.

Zdjęcia: Leszek Grabowski

W ramach 15. kolejki kobiecej Ekstraligi Kobiecy Klub Piłkarski podejmował Zagłębie Lubin. Zawodniczki Mariusza Raczkowskiego nie zrewanżowały się za jesienną porażkę w Lubinie i przegrały z drużyną z Dolnego Śląska 1:2 (1:2).

Pierwszą bramkę w 13. minucie zdobyła Magdalena Kałuzińska (KKP Bydgoszcz). Do wyrównania w 30. minucie doprowadziła napastniczka „Miedziowych” Emilia Bezdziecka. 5 minut później rzut karny dla Zagłębia Lubin wykorzystała Emilia Zdunek. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. KKP Bydgoszcz nadal ma 7 punktów i plasuje się na przedostatnim 11. miejscu w rozgrywkach Ekstraligi Kobiet.

Przed pierwszym gwizdkiem prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Eugeniusz Nowak oraz jego zastępca Michał Dołożenko wręczyli Annie Palińskiej pamiątkową statuetkę oraz bukiet róż. Rezerwowa bramkarka KKP Bydgoszcz została uhonorowana za debiut w oficjalnym meczu towarzyskim reprezentacji Polski z Islandią, który miał miejsce 14 lutego w Niecieczy.