Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 7km/h E
H 4 • L 4
-0C
Wt
-2C
Sr
-4C
Czw
-2C
Pt
-3C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKlub Komediowy da spektakl w Bydgoszczy!
Klub komediowy przekrój
20.07.2018 | 16:08

Klub Komediowy da spektakl w Bydgoszczy!

Na zdjęciu: Warszawski Klub Komediowy z Placu Zbawiciela na jeden dzień przeniesie się do "Mózgu"...

Fot. Marta Ankiersztejn

W czwartek, 26 lipca w Klubie „Mózg” o godz. 19.00, rozpocznie się spektakl improwizowany w wykonaniu artystów z warszawskiego Klubu Komediowego, zainspirowany letnim numerem kwartalnika „Przekrój”.

Redakcja „Przekroju” przedstawi swoje ulubione fragmenty i ilustracje z najnowszego numeru pisma i podzieli się anegdotami z życia kwartalnika. Będzie to materiał wyjściowy do scen, które zagrają improwizatorzy z Klubu Komediowego. Powstaną one na żywo, na oczach publiczności, bez ustalonego wcześniej scenariusza!

W spektaklu zagrają improwizatorzy związani z projektem Wycieczki osobiste. Wycieczki osobiste to cykl spektakli improwizowanych, mających charakter scenicznych spotkań twórców wyrażających się za pomocą różnych form i narzędzi artystycznych.

Wstęp wolny!

Klub Komediowy działa przy Placu Zbawiciela w Warszawie od 2014 roku. To pierwszy i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub to scena, bar i kawiarnia. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo. Klub Komediowy prezentuje formaty i spektakle, które są jego oryginalnymi produkcjami: Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i inne. Pokazuje to, co najciekawsze w niezależnej komedii. Robi nowe rzeczy, eksperymentuje, wypracowuje formaty i czerpie to, co najlepsze z przeszłości polskiej komedii.

 

Podobne wpisy

Powiązane treści