Bydgoszcz
1C
Słonecznie
69% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 1 • L 1
4C
Nd
7C
Pon
14C
Wt
15C
Sr
18C
Czw
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaKlubowa Noc w Bydgoszczy
Afisz_KlubowaNoc

Klubowa Noc w Bydgoszczy (05.02)

Wystarczy jeden uniwersalny bilet, by wejść do wielu klubów.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego imprezę

Fot. materiały prasowe

 

Impreza na zakończenie karnawału – nie wiesz do którego klubu się na nią wybrać? Weź udział w Klubowej Nocy i kup jeden bilet, dzięki któremu będziesz mógł odwiedzić wiele miejsc.

Wydarzenie odbędzie się 5 lutego i rozpocznie się o godz. 21:00. To będzie 15 edycja Klubowej Nocy, a jej najważniejszym założeniem jest jeden bilet wstępu do wielu klubów. W Klubowej Nocy biorą udział zarówno miejsca najbardziej popularne i prestiżowe, jak i te oferujące bardziej niszową muzykę.Jeden bilet w formie opaski pozwala odwiedzić wiele lokali, chociażby dla samej przyjemności uprawiania tzw. Clubbingu.Dzięki temu każdy może jednej nocy odwiedzić nawet kilkanaście klubów i wybrać te, które najbardziej mu odpowiadają – mówi Michał Dobecki, współorganizator wydarzenia.

Ponadto kluby biorące udział w Klubowej Nocy bardzo często przygotowują specjalne promocję dla bawiących się osób. W tym roku na pewno nie zabraknie lokali, w których będzie można nie tylko potańczyć przy dobrej muzyce, ale także zamówić napoje w niższych cenach.

Bilety w przedsprzedaży można kupić poprzez stronę bilety.klubowanoc.pl oraz sieć Eventim (Empik, Media Markt, Saturn). Na razie wejściówka kosztuje 8 zł, lecz jej cena będzie wzrastać.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz listę klubów w Bydgoszczy, które biorą udział w tej akcji, będzie można znaleźć na oficjalnej stronie Klubowej Nocy oraz na wydarzeniu promującym imprezę na Facebooku.

Powiązane treści