Bydgoszcz
4C
Słonecznie
29% wilgotność
Wiatr: 5km/h NW
H 4 • L 4
1C
Czw
2C
Pt
4C
Sob
6C
Nd
7C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaKlubowa Noc w Bydgoszczy
Afisz_KlubowaNoc
25.01.2016 | 21:01

Klubowa Noc w Bydgoszczy

Wystarczy jeden uniwersalny bilet, by wejść do wielu klubów.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego imprezę

Fot. materiały prasowe

 

Impreza na zakończenie karnawału – nie wiesz do którego klubu się na nią wybrać? Weź udział w Klubowej Nocy i kup jeden bilet, dzięki któremu będziesz mógł odwiedzić wiele miejsc.

Wydarzenie odbędzie się 5 lutego i rozpocznie się o godz. 21:00. To będzie 15 edycja Klubowej Nocy, a jej najważniejszym założeniem jest jeden bilet wstępu do wielu klubów. W Klubowej Nocy biorą udział zarówno miejsca najbardziej popularne i prestiżowe, jak i te oferujące bardziej niszową muzykę.Jeden bilet w formie opaski pozwala odwiedzić wiele lokali, chociażby dla samej przyjemności uprawiania tzw. Clubbingu.Dzięki temu każdy może jednej nocy odwiedzić nawet kilkanaście klubów i wybrać te, które najbardziej mu odpowiadają – mówi Michał Dobecki, współorganizator wydarzenia.

Ponadto kluby biorące udział w Klubowej Nocy bardzo często przygotowują specjalne promocję dla bawiących się osób. W tym roku na pewno nie zabraknie lokali, w których będzie można nie tylko potańczyć przy dobrej muzyce, ale także zamówić napoje w niższych cenach.

Bilety w przedsprzedaży można kupić poprzez stronę bilety.klubowanoc.pl oraz sieć Eventim (Empik, Media Markt, Saturn). Na razie wejściówka kosztuje 8 zł, lecz jej cena będzie wzrastać.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz listę klubów w Bydgoszczy, które biorą udział w tej akcji, będzie można znaleźć na oficjalnej stronie Klubowej Nocy oraz na wydarzeniu promującym imprezę na Facebooku.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail