Bydgoszcz
0C
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L 0
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKolejna edycja koncertu „Głosy dla hospicjum”. Tym razem – z myślą o seniorach
Billboard Koncert Charytatywny 2017
28.09.2017 | 09:04

Kolejna edycja koncertu „Głosy dla hospicjum”. Tym razem – z myślą o seniorach

Wydarzenie odbędzie się na początku października.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Głosy Tenorów dla naszych Seniorów – tak nazywa się tegoroczna edycja koncertu „Głosy dla hospicjum”. Odbędzie się ona już 7 października. 

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie im. Sue Ryder w Solcu Kujawskim oraz Dom Sue Ryder w Bydgoszczy. Akcja odbędzie się już po raz XVIII. Impreza propaguje ideę empatii, pomocy i wrażliwości. Celem koncertu jest spełnienie marzeń podopiecznych Hospicjum Domu Sue Ryder oraz udowodnienie im, że w życiu wszystko jest możliwe, również pokonanie trudności i własnych słabości.

– Tytuł tegorocznego koncertu odzwierciedla ideę przewodnią naszych działań realizowanych w 2017 roku – informują organizatorzy. Koncert odbędzie się 7 października w Filharmonii Pomorskiej o godz. 19:00. W trakcie jego trwania swój talent zaprezentuje trzech tenorów Gwarantujemy niepowtarzalne spotkanie z trzema śpiewakami dysponującymi przepięknymi tenorowymi głosami. Artyści pomimo dość młodego wieku prezentowali już swój kunszt wokalny podczas wielu koncertów, zarówno na polskich scenach operowych, jak i poza jej granicami – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Bilety w cenie 25 i 35 złotych można kupić w następujących miejscach:

  • Sklepy charytatywne Sue Ryder w Bydgoszczy: ul. Drukarska 6 i ul. Dworcowa 33,
  • Centrum Trzeciego Wieku: ul. Rupniewskiego 11,
  • Hospicjum Domu Sue Ryder: ul. Roentgena 3,
  • Sue Ryder Rehabilitacja Specjalistyczna: ul. Toruńska 29.

Powiązane treści