PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKolejna porażka Pałacu. Przegrał w Dąbrowie
palac_muszynianka1
29.11.2015 | 17:21

Kolejna porażka Pałacu. Przegrał w Dąbrowie

Na zdjęciu: Zuzanna Czyżnielewska (z lewej) wróciła do wyjściowego składu Pałacu, ale musiała opuścić boisko z kontuzją.

W sobotnim meczu Orlen Ligi siatkarki Pałacu przegrały z MKS-em Dąbrowa Górnicza.

W meczu rozgrywanym w Dąbrowie Górniczej zdecydowanymi faworytkami były gospodynie. W dwóch pierwszych setach pałacanki zdołały toczyć wyrównany bój do połowy partii, ale potem MKS odskakiwał i wyszedł na prowadzenie 2:0. W trzeciej odsłonie wiele wskazywało na koniec pojedynku, ponieważ dąbrowianki prowadziły już 16:13. Wtedy jednak fantastyczną serię na zagrywce zanotowała Małgorzata Śmieszek i bydgoszczanki zdobyły osiem punktów z rzędu. Podopieczne Adama Grabowskiego utrzymały pięciopunktowe prowadzenie do ostatniej piłki tego seta i przedłużyły pojedynek. W  czwartej partii miejscowe przypilnowały już zwycięstwa i pewnie triumfowały do 21, a w całym spotkaniu 3:1.

W 9. kolejkach bydgoszczanki zdobyły zaledwie dwa punkty i plasują się na przedostatnim, jedenastym miejscu. Na awans do czołowej ósemki nie mają już praktycznie szans. W środę podejmą Developres Rzeszów.