Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
63% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 17 • L 17
13C
Pt
16C
Sob
17C
Nd
20C
Pon
17C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeKolejna świetna inwestycja nad samą Brdą
Łokietka Bydgoszcz
02.11.2015 | 14:53

Kolejna świetna inwestycja nad samą Brdą

Na zdjęciu: Lokalizacja kompleksu będzie w atrakcyjnej dzielnicy miasta, a niewygórowane ceny mieszkań będą dostosowane do możliwości finansowych powiększającej się wyższej klasy średniej, do której zaliczają się właściciele małych i średnich firm, menadżerowie i kierownicy średniego szczebla, wybierający życie w centrum miasta.

Fot. K&M Investment Poland

Riverside Residences, najnowsza inwestycja firmy K&M Investment Poland – to w największym skrócie 22-mieszkania na bydgoskim Okolu, tuż obok rzeki Brdy, zaledwie kilometr od dworca Bydgoszcz Główna.

Kompleks mieszkaniowy zajmie powierzchnię 1400 m² przy ulicy Łokietka 26-28. Jego integralnym elementem będzie ogród, z którego korzystać będą mogli mieszkańcy budynku. W podziemiach czteropiętrowego apartamentowca zlokalizowany zostanie parking wielostanowiskowy. – Projekt będzie spełniał potrzeby mieszkańców z wyższej klasy średniej. Wysokiej jakości materiały wykorzystane zostaną w sposób nowoczesny i oryginalny. Strefa mieszkalna zostanie w sposób naturalny połączona z zielonym otoczeniem i rzeką, co stworzy wrażenie jeszcze większej przestrzeni. W ten sposób projekt wpłynie jeszcze korzystniej na jakość życia mieszkańców. Wyjątkowa atrakcyjność projektowanego obiektu będzie także uzasadniała wyższą cenę sprzedaży – zachwalają inwestorzy o amerykańsko-tureckich korzeniach.

Za około 80-metrowe mieszkanie wykończone pod klucz będzie trzeba zapłacić ponad pół miliona złotych.

Powiązane treści