Bydgoszcz
9C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h S
H 9 • L 9
22C
Pon
27C
Wt
24C
Sr
20C
Czw
23C
Pt
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeKolejna świetna inwestycja nad samą Brdą
Łokietka Bydgoszcz
02.11.2015 | 14:53

Kolejna świetna inwestycja nad samą Brdą

Firma K&M Investment Poland Sp. z o. o. planuje stworzenie przyjaznej przestrzeni do mieszkania.

Na zdjęciu: Lokalizacja kompleksu będzie w atrakcyjnej dzielnicy miasta, a niewygórowane ceny mieszkań będą dostosowane do możliwości finansowych powiększającej się wyższej klasy średniej, do której zaliczają się właściciele małych i średnich firm, menadżerowie i kierownicy średniego szczebla, wybierający życie w centrum miasta.

Fot. K&M Investment Poland

Riverside Residences, najnowsza inwestycja firmy K&M Investment Poland – to w największym skrócie 22-mieszkania na bydgoskim Okolu, tuż obok rzeki Brdy, zaledwie kilometr od dworca Bydgoszcz Główna.

Kompleks mieszkaniowy zajmie powierzchnię 1400 m² przy ulicy Łokietka 26-28. Jego integralnym elementem będzie ogród, z którego korzystać będą mogli mieszkańcy budynku. W podziemiach czteropiętrowego apartamentowca zlokalizowany zostanie parking wielostanowiskowy. – Projekt będzie spełniał potrzeby mieszkańców z wyższej klasy średniej. Wysokiej jakości materiały wykorzystane zostaną w sposób nowoczesny i oryginalny. Strefa mieszkalna zostanie w sposób naturalny połączona z zielonym otoczeniem i rzeką, co stworzy wrażenie jeszcze większej przestrzeni. W ten sposób projekt wpłynie jeszcze korzystniej na jakość życia mieszkańców. Wyjątkowa atrakcyjność projektowanego obiektu będzie także uzasadniała wyższą cenę sprzedaży – zachwalają inwestorzy o amerykańsko-tureckich korzeniach.

Za około 80-metrowe mieszkanie wykończone pod klucz będzie trzeba zapłacić ponad pół miliona złotych.

Powiązane treści