Bydgoszcz
2C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 2 • L 2
0C
Sr
-0C
Czw
2C
Pt
0C
Sob
1C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKolejne wzmocnienie Chemika Moderatora. To już piąty transfer zespołu z Glinek
adam kacprzak chemik bydgoszcz
17.07.2018 | 19:17

Kolejne wzmocnienie Chemika Moderatora. To już piąty transfer zespołu z Glinek

Boczny obrońca podpisał kontrakt z Chemikiem.

Na zdjęciu: Trener Piotr Gruszka z Adamem Kacprzakiem.

Fot. mat. prasowe

Beniaminek III ligi Chemik Moderator Bydgoszcz pozyskał kolejnego zawodnika. Do zespołu prowadzonego przez Piotra Gruszkę powrócił Adam Kacprzak.

27-letni boczny obrońca jest wychowankiem Chemika. W zespole seniorów zadebiutował w sezonie 2009/2010. Po dwóch latach występów przeniósł się do Unii Solec Kujawski. W soleckim klubie występował (z krótką przerwą na grę w Burzy Nowa Wieś Wielka) do końca minionego sezonu.

Kacprzak związał się Chemikiem dwuletnią umową. To już piąty piłkarz, który trafił do zespołu z ulicy Glinki w letnim oknie transferowym. Wczoraj klub ogłosił pozyskanie Piotra Siekirki (ostatnio Wda Świecie), w sobotę – wypożyczenie Rafała Więckowskiego z Elany Toruń, a w piątek podpisanie kontraktu z Wojciechem Mielcarkiem, który w ostatnich rozgrywkach także był zawodnikiem ekipy ze Świecia. Wcześniej Chemik związał się umową z bramkarzem Pawłem Laskowskim. Zespół opuścili za to Mateusz Grudziński i Paweł Olszewski, natomiast na wypożyczenie do czwartoligowej Polonii udał się Wiktor Dąbek.

Wczoraj przygotowania do sezonu rozpoczął też beniaminek IV ligi – Budowlany KS Bydgoszcz. Podopieczni Zbigniewa Sieradzkiego już w tym tygodniu rozegrają pierwsze sparingi – w środę, 18 lipca zmierzą się z Piastem Złotniki Kujawskie, a w sobotę w Łabiszynie zmierzą się z miejscową Notecią.

Powiązane treści