Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 8km/h SSE
H 4 • L 4
-0C
Pt
-5C
Sob
-6C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKolejne zaginięcie w Bydgoszczy! Wszczęto poszukiwania 38-latka
zaginiony_Mariusz Gołąb - KWP Bydgoszcz
11.08.2018 | 07:55

Kolejne zaginięcie w Bydgoszczy! Wszczęto poszukiwania 38-latka

Poszukiwania wszczęli funkcjonariusze z komisariatu na Błoniu.

Na zdjęciu: Zaginiony 38-letni Mariusz Gołąb.

Fot. KWP Bydgoszcz

Seria zaginięć na terenie regionu nie ma końca. Tym razem funkcjonariusze prowadzą poszukiwania 38-letniego mężczyzny.

W czynności zaangażowany jest komisariat policji na Błoniu. Jak informują, 38-letni Mariusz Gołąb wyszedł z aktualnego miejsca pobytu przy ul. Siedleckiej w minioną środę (8 sierpnia), nie poinformował dokąd się udaje i kiedy wróci oraz do teraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Mężczyzna ma 181 cm wzrostu, waży ok. 89 kg, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy ciemny blond, a znakiem charakterystycznym jest blizna pooperacyjna na wysokości serca (rozrusznik). Poszukiwany ubrany był w spodnie z materiału koloru granatowego, czerwoną koszulkę z krótkim rękawem, buty pełne wiązane zamszowe koloru jasno niebieskiego.

Posiada przy sobie telefon komórkowy SAMSUNG Xcover koloru czarnego, dokumenty – dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu m-ki VW SHARAN rok produkcji 2000, którym może się poruszać oraz kartę bankomatową. Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Błonie pod numerem telefonu 52-5881355 lub 997/ 112.

Powiązane treści