H 0 • L 0
-2C
-2C
-0C
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKolejne zwycięstwo Chemika. Cztery gole na wyjeździe
Wisła Nowe, Chemik Bydgoszcz - ST (8)
30.09.2017 | 21:31

Kolejne zwycięstwo Chemika. Cztery gole na wyjeździe

Chemicy pozostają liderem tabeli IV ligi.

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika kontynuują dobrą passę.

W sobotnim meczu IV ligi Chemik Bydgoszcz wygrał na wyjeździe z Liderem Włocławek.

Piłkarze Chemika szybko uzyskali przewagę i stworzyli sobie kilka dobrych okazji, choć strzały Macieja Kota i Beniamina Czajki minęły bramkę. W 33. minucie Mariusz Tatera świetnie spisał się, broniąc w sytuacji sam na sam, a krótko przed przerwą blisko strzelenia gola był Wiktor Osiński.

Po przerwie chemicy zagrali koncertowo. W 47. minucie Maciej Kot otworzył wynik spotkania, a już pięć minut później Robert Frasz podwyższył prowadzenie po rzucie rożnym. Po kolejnych siedmiu minutach Szymon Babiarz strzelił trzeciego gola i włocławianie musieli pogodzić się z porażką. W 90. minucie Dawid Janicki ustalił wynik meczu na 4:0.

Chemicy z kompletem punktów są liderem tabeli po 9. kolejkach.Za tydzień zagrają z Lechem Rypin.