Bydgoszcz
1C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 1 • L 1
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
6C
Sr
8C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKolejny cios w dilerów narkotyków. 18-latek zatrzymany na Wyżynach
narkotyki_bydgoszcz_kwp bydgoszcz-wyżyny
19.01.2018 | 21:09

Kolejny cios w dilerów narkotyków. 18-latek zatrzymany na Wyżynach

Zatrzymania dokonali kryminalni z bydgoskich Wyżyn.

Na zdjęciu: 18-latek posiadał w domu marihuanę.

Fot. KWP Bydgoszcz

Kolejna akcja bydgoskich policjantów. Tym razem zatrzymali 18-letniego mężczyznę, w którego domu zabezpieczono marihuanę.

Z zabezpieczonego narkotyku można byłoby zrobić nawet 36 porcji tego narkotyku. Policjanci z bydgoskich Wyżyn zanim zatrzymali 18-latka, dokonali przeszukania jego mieszkania.

Tam zabezpieczyli zielony susz roślinny, wagę elektroniczną, puste „dilerówki” oraz pieniądze. Zabezpieczony susz roślinny został poddany badaniem narkotesterem. Wynik badania wykazał, że zabezpieczono marihuanę.

Co ciekawe, mieszkańca Fordonu zatrzymano w momencie, gdy ten przebywał w pracy. I podczas przeszukania okazało się, że posiadał przy sobie „działkę” marihuany.

18-latkowi postawiono już zarzut dotyczący posiadania i rozprowadzania narkotyków. Grozi za to dziesięciu lat pozbawienia wolności, a prokurator podjął już decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru.


Powiązane treści