Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 25 • L 25
20C
Sob
22C
Nd
19C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeKolejny mural zdobi Bydgoszcz. A konkretniej – budynek przy ulicy Toruńskiej [ZDJĘCIA]
10.07.2017 | 13:36

Kolejny mural zdobi Bydgoszcz. A konkretniej – budynek przy ulicy Toruńskiej [ZDJĘCIA]

To kolejny mural powstały w Bydgoszczy w ramach Bite-Art Festival.

Zdjęcia: Stanisław Gazda

W niedzielne popołudnie zakończyły się pracę nad muralem na ścianie budynku przy ul. Toruńskiej 47. Powstał on w ramach Bite-Art Festival. 

Za stworzenie nowego muralu artystycznego w Bydgoszczy odpowiadają dwaj bydgoszczanie: Adam Kłodziński i Sebastian Tkaczyk. Wykonany przez nich wzór kobiety został uzgodniony z plastykiem miejskim Markiem Iwińskim.

Przygotowany mural to jedna z kilku prac, które powstają w Bydgoszczy w ramach Bite-Art Festival. Inny mural powstał na ścianie budynku Akademickiej Przestrzeni Kulturalna WSG przy ul. Królowej Jadwigi 14. [ZOBACZ]. Pracę artystów, którzy tworzyli w trakcie festiwalu będzie można zobaczyć podczas sobotniej wystawy w Bydgoskim Centrum Sztuki. Czytaj więcej o festiwalu [KLIK]

Powiązane treści