Bydgoszcz
21C
Słonecznie
83% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 21 • L 21
23C
Pt
17C
Sob
18C
Nd
21C
Pon
23C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKoncert na dachu busa. Zaparkowanego na Wyspie Młyńskiej
Red_Bull_Tour_Bus_Natalia_Nykiel_Czestochowa_fot._Pawel_Zanio-49
13.06.2017 | 09:39

Koncert na dachu busa. Zaparkowanego na Wyspie Młyńskiej

Na zdjęciu: Na scenie pojawi się Natalia Nykiel.

Fot. materiały prasowe

Za niespełna tydzień, 19 czerwca, w Bydgoszczy odbędzie się niepowtarzalny koncert w ramach tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus. Na dachu muzycznego autobusu wystąpi Natalia Nykiel.

Młoda wokalistka, kojarzona z muzyką pop, zaprezentuje się bydgoszczanom w nowej odsłonie. Specjalnie na czerwcową trasę artystka poszerzyła skład zespołu i stworzyła nowe, mocniejsze aranżacje swoich utworów. Każdy z koncertów jest przygotowanym z pieczołowitością kolorowym widowiskiem, a tym samym niepowtarzalnym przeżyciem. Obok przearanżowanych utworów z albumu „Lupus Electro”, usłyszeć będzie można także nowy singiel „Spokój”, który został wydany na początku maja i natychmiast podbił serca słuchaczy przekraczając już liczbę 600 000 odsłuchów na Youtube.

Natalia Nykiel przyjedzie do miasta nad Brdą dzięki głosom internautom. To własnie oni wybrali siedem miejsc, w których odbędą się koncerty. Na trasie Red Bull Tour Bus znalazły się jeszcze Gliwice, Częstochowa, Rzeszów, Radom, Słupsk i Olsztyn.

Koncert w Bydgoszczy rozpocznie się o godzinie 20:30 na Wyspie Młyńskiej. Pierwsi słuchacze będą mogli wejść na teren imprezy o godzinie 19:30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Powiązane treści