Bydgoszcz
20C
Opady
72% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 20 • L 20
21C
Nd
14C
Pon
18C
Wt
21C
Sr
22C
Czw
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKoncert na dachu busa. Zaparkowanego na Wyspie Młyńskiej
Red_Bull_Tour_Bus_Natalia_Nykiel_Czestochowa_fot._Pawel_Zanio-49
13.06.2017 | 09:39

Koncert na dachu busa. Zaparkowanego na Wyspie Młyńskiej

Na zdjęciu: Na scenie pojawi się Natalia Nykiel.

Fot. materiały prasowe

Za niespełna tydzień, 19 czerwca, w Bydgoszczy odbędzie się niepowtarzalny koncert w ramach tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus. Na dachu muzycznego autobusu wystąpi Natalia Nykiel.

Młoda wokalistka, kojarzona z muzyką pop, zaprezentuje się bydgoszczanom w nowej odsłonie. Specjalnie na czerwcową trasę artystka poszerzyła skład zespołu i stworzyła nowe, mocniejsze aranżacje swoich utworów. Każdy z koncertów jest przygotowanym z pieczołowitością kolorowym widowiskiem, a tym samym niepowtarzalnym przeżyciem. Obok przearanżowanych utworów z albumu „Lupus Electro”, usłyszeć będzie można także nowy singiel „Spokój”, który został wydany na początku maja i natychmiast podbił serca słuchaczy przekraczając już liczbę 600 000 odsłuchów na Youtube.

Natalia Nykiel przyjedzie do miasta nad Brdą dzięki głosom internautom. To własnie oni wybrali siedem miejsc, w których odbędą się koncerty. Na trasie Red Bull Tour Bus znalazły się jeszcze Gliwice, Częstochowa, Rzeszów, Radom, Słupsk i Olsztyn.

Koncert w Bydgoszczy rozpocznie się o godzinie 20:30 na Wyspie Młyńskiej. Pierwsi słuchacze będą mogli wejść na teren imprezy o godzinie 19:30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Powiązane treści