Bydgoszcz
-13C
92% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -13 • L -13
-12C
Pon
-14C
Wt
-13C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaFOTORELACJEKoncert sylwestrowo-noworoczny w Operze Nova [ZDJĘCIA]
29.12.2015 | 00:22

Koncert sylwestrowo-noworoczny w Operze Nova [ZDJĘCIA]

Widzów koncertów czeka 2,5 godziny wspaniałego widowiska.

Zdjęcia: Stanisław Gazda

Biletów na cykl siedmiu (od 29 grudnia do 3 stycznia) koncertów sylwestrowo-noworocznych w Operze Nova już od dawna nie ma, mimo, że ich cena, w strefie pierwszej, w zależności od dnia, wahała się od 180-230 zł.

Próba generalna pokazała, że ponad 2,5- godzinny koncert, prowadzony przez Artura Andrusa, warty jest tej ceny, ze względu na mistrzowskie przeprowadzenie widza w czasie i przestrzeni, zwłaszcza muzycznej – za sprawą solistów, chóru, orkiestry i baletu Opery Nova – przez świat pojedynków gangów, góralskich kuligów, songów na bananowych wyspach, dekadenckich zabaw w kabaretach ,walców, czardaszy, rock and rolla, disco i przebojów lat 70/80-tych na ekranie telewizyjnym, kultowych przebojów wielkiego ekranu, melodii przedwojennych teatrzyków, rejsów transatlantykiem, piosenek duetu Starszych Panów, aż po spektakularny finał w blasku rac i huku strzelających korków od musujących win.

Powiązane treści